Центр підтримки

З якими транспортними компаніями ви працюєте? 

Наразі ми працюємо з Новою Поштою та УкрПоштою, але якщо ви бажаєте отримати замовлення через іншу транспортну компанію, будь ласка, зазначте це у коментарях до замовлення. 

Які способи оплати ви приймаєте?

Наразі замовлення можливо оплатити тільки одним способом - післяплатою у відділенні поштової компанії. Додаткові способи оплати будуть додані незабаром. 

Що таке Neox? Чи є у вас сертифікація? 

NEOX DERMACARE - торгова марка професійної та щоденної косметики преміум-класу. Уся наша продукція розробляєтья, виробляється та тестується на наших виробничих потужностях у Ізраїлі. Виробництво та продукція сертифікована згідно сертифікації ISO - Міжнародної організації зі стандартизації та суворо контролюється Міністерством Охорони Здоров’я Ізраїлю. Уся наша продукція ексклюзивно розроблена провідними експертами косметичної галузі Ізраїлю. 

Як я можу дізнатися більше про Neox?

Якщо у вас є будь-які запитання, ми будемо раді на них відповісти. Ви можете зателефонувати за номером, вказаним на цьому веб-сайті, надіслати нам електронний лист, чи написати в чат, що знаходиться в правій нижній частині сайту. Ви також можете відвідати наш міжнародний сайт - www.neox-dermacare.com (англійська мова). 

Чи працюєте ви з професіоналами/косметологами/салонами краси? 

Neox - це насамперед бренд професійної косметики, яка розроблена для потреб косметологів та працівників індустрії краси. Якщо вас цікавить співробітництво, або є питання щодо професіної лінійки косметики, ми будемо раді вас проконсультувати. 

Neox - це тільки професійна косметика? 

Не дивлячись на те, що Neox відома, як лінійка професійної косметики, ми впевнені в тому, що навіть звичайний споживач може використовувати її вдома. Заме задля цього ми поєднали професійні якості косметики з простотою її використання вдома. Уся продукція Neox може використовуватись звичайними споживачами та професіоналами індустрії краси. 

Чому у вас обмежений асортимент? 

Neox нова компанія на українському ринку косметики. Не дивлячись на це, вже більше ніж 5 років ми одні з провідних компаній індустрії на ринках США, Ізраїлю та Японії. Саме через те, що ми тільки починаємо працювати з українськими покупцями, нам важливо зрозуміти, що найбільш потрібно нашим покупцям та скоригувати доступні косметичні продукти відповідно попиту. Через зазначене вище, можливі флуктуації в асортименті доступних товарів. 

Хто виробник та розробник Neox? 

NeoTec - Kordan Group, Ізраїль - виробник Neox. Уся продукція розроблена доктором Роненом Глезінгером - провідним пластичним хірургом Ізраїлю та професором Урі Коганом, керівником відділу спеціальних розробок NeoTec. Вони також контролюють усі етапи виробництва. 

Ви офіційний представник Neox в Україні? 

Так, ми єдиний офіційний представник ізраїльської компанії NEOX DERMACARE в Україні та володіємо усіма правами реалізіції продукції в Україні.